PREKIŲ PRISTATYMAS

Prekės pristatomos Pirkėjo nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Pristatymas – Lietuvos paštu.

Produktų pristatymo mokestis skaičiuojamas, atsižvelgiant į pristatymo adresą ir prekių svorį.

Pardavėjas pasilieka teisę keisti produktų pristatymo mokestį.

PRISTATYMAS Į UŽSIENĮ

Jeigu nori, kad prekes Tau pristatytume į užsienio valstybę, susisiek su mumis el. paštu: sonata.dirsyte@gmail.com

PREKIŲ PRIĖMIMAS IR SIUNTOS BŪKLĖ

Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ar remiantis kitokiais pirkėjo pateiktais duomenimis, pirkėjas neturi teisės reikšti pretenzijų pardavėjui dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

Priimdamas (-a) užsisakytas prekes, patikrink, ar prekė ir/ar jos pakuotė nėra pažeista bei pasirašyk važtaraštį ar kitą siuntos perdavimo – priėmimo dokumentą. Jei pastebėjai pažeidimą (pakuotė pažeista, produktas (-ai) sugadinti), gali nepriimti prekės. Klientui pasirašius važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista ir mes neprisiimame atsakomybės dėl prekių pažeidimų.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Norint grąžinti prekes pirmiausia parašyk mums elektroniniu paštu sonata.dirsyte@gmail.com ir tik gavęs (-usi) informaciją bus pradėtas vykdyti grąžinimas.

Pirkėjui apsigalvojus, prekė gali būti grąžinta nenurodant grąžinimo priežasties.

Prekės gali būti grąžinamos per 14 kalendorinių dienų nuo tos dienos, kurią prekes gavai. Jeigu grąžinimo laikotarpio pabaiga sutampa su nedarbo diena, jis pratęsiamas iki artimiausios darbo dienos.

Prekės grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

Prekės nepriimamos atgal, jei buvo naudojamos ir (arba) buvo sugadintos ir (arba) prarado prekinę išvaizdą (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais).

Pinigai už prekes bus grąžinti Pirkėjui per 14 dienų nuo pareiškimo apie pirkinio atsisakymą, tačiau pinigų grąžinimas gali būti uždelsiamas negavus grąžinamų prekių arba įrodymo, kad jos išsiųstos. Grąžinami ir pristatymo mokesčiai, sumokėti Pirkėjo įsigyjant prekę. Papildomi pristatymo mokesčiai (už nestandartinį, skubų pristatymą) yra negrąžinami bei išskaičiuojami iš grąžinamos sumos.

Pagal galiojančius Lietuvos Respublikos teisės aktus, knygos negali būti grąžinamos.

Taip pat nėra grąžinami pinigai už įsigytas ekskursijas. Ekskursijos bilietą galima perleisti ar perparduoti kitam asmeniui, tačiau būtina apie tai informuoti el. paštu sonata.dirsyte@gmail.com